Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

Systém řízení

Systém řízení podle kompetencí (MbC) a související vzdělávací aktivity pro p.k.Solvent

Registrační číslo: CZ.1.04/1.1.02/35.00382
Výše podpory: 4.507.153,- Kč
Doba realizace projektu: 1. duben 2010 až 31. březen 2012

Popis projektu

Cílem projektu bylo rozvíjet efektivní systém řízení lidských zdrojů v p.k.Solvent a rozvíjet také profesní kompetence spolupracovníků (zaměstnanců) p.k.Solvent a zvyšovat jejich kvalifikaci realizací řady vzdělávacích aktivit.

V rámci realizace projektu byly vytvořeny a popsány kompetenční modely všech manažerských pozic v p.k.Solvent. Tyto modely jsou nástrojem efektivního způsobu řízení lidských zdrojů v p.k.Solvent a spolu s diagnostikou kompetencí budou vysoce kvalitním podkladem pro správné a efektivní nastavení plánu dalšího profesního vzdělávání zaměstnanců p.k.Solvent.

Role manažerů spočívá především v dosahování stanovených cílů prostřednictvím práce jiných lidí. A odtud vede přímá cesta k dosahování strategických cílů p.k.Solvent a k jeho dalšímu rozvoji.

Klíčové vzdělávací aktivity:

  • Rozvoj systému řízení lidských zdrojů- Efektivní komunikace- Logistika- Řízení vztahů s dodavateli- Právo / ekonomie- PC gramotnost- Vzdělávání v IT
  • Podpora úspěšnosti firmy p.k.Solvent na trhu drogerie v ČR znamená podporu udržení 356 pracovních míst v p.k.Solvent a tisíců dalších pracovních míst v partnerské síti drogerií TETA i u dalších zákazníků firmy p.k.Solvent.

Realizátor projektu

Název: p.k.Solvent s.r.o.
IČ: 25069497
Ulice: K Žižkovu 9
Město: Praha 9
PSČ: 19000

Více informací o Operačním programu Lidské zdroje a zaměstnanost naleznete na www.esfcr.cz.

volna mista

 

 

Představení české společnosti p.k.Solvent s.r.o.:
Jsme lídr drogistického trhu ČR...

hledame prostory